Výhodou OTAFUKU obuvi je komfortnost a měkkost. Je vhodná pro všechny generace žen i můžů, kteří vyyžadují pohodlí. Obuv je vhodná pro lidí trpící CUKROVKOU, kterým noha nadměrně otéká při běžné chůzi.

Obuv je velmi žádaná v Německu, Velké Británii, Saudské Arábii, Spojených Státech a Kanadě.

Značka OTAFUKU je známá a populární především tam odkud pochází a to v Japonsku a Koreji. Obuv je pro konzervativní zákazníky, kteří si potrpí na elegantní vzhled. Tato obuv se vyrábí v mnoha barevných odstínech, které přídávají na eleganci u střední generace žen i můžů v kombinaci s elegantím a vkusným oblečením. Vyzkoušením této obuvi získáte pocit, že se Vaše chodidla nachází v komfortním prostředí.

Všechny modely OTAFUKU májí v podešvi každé půlpáry vloženy 3 magnetické tělíska, která působí na chodidla našich nohou. Jejich účinek je masažní, kde tvar těchto těles velmi aktivně, efektivně a dokonale působí na svalstvo a tím zlepšuje prokrvení a celkově zlepšuje náš krevní oběh.

Pokud jednou vyzkoušíte, neodoláte tomuto speciálnímu výrobku obuvi.

 Dámské masážní stélky Otafuku ''040''

Masážní stélky masírují a oživují vaše reflexní body na nohou a samozřejmě posilují vaše svaly na chodidlech, nohou a přináší energii a lepší hybnost vašim nohám. Stélky jsou velmi vhodné na každodenní užívání. Každá půlpára má 3 magnetické tělíska. Jsou velmi odolné a trvanlivé. Jsou vhodné i pro použití do jiné obuvi.


Akupresurní podložka 50x50

Akupresurní podložka k masáži chodidel – stimuluje akupresurní body na chodidlech, pomáhá odstraňovat toxické látky z těla, zvyšuje imunitu, zlepšuje metabolismus a krevní oběh, pomáhá také při svalovém napětí. Pravidelným pošlapáváním na akupresurní podložce velmi dobře vzpružíte vaše tělo a zmírníte únavu. Podpoříte cirkulaci krve ve spodních končetinách a stimulací akupresurních bodů na chodidlech docílíte příznivého vlivu na celé tělo.
 ŽIVOTNÍ SÍLA MAGNETISMU
Životní síla prostřednictvím magnetismu

Magnetismus je univerzální silou, každá lidská bytost ji vlastní, ale je odlišná ve své individualitě. Jeho účinek se rozšiřuje na všechno a v každém případě na všechny lidi, na všechna zvířata a rostliny.
Citace: Johann Wolfgang v. Goethe

 


Mohou vám magnety opravdu pomoci?
Zdroj: Dr. med. Dietmar Kowertz v ochraně spotřebitele od Dr. med. Dietmar Kowertz Dietmar Kowertz

Léčení s magnety: mnozí to považují za hocus-pocus, zatímco jiní tomu pevně věří. V Japonsku je tato léčebná metoda oficiálně uznávána a dokonce i v této zemi existují některé zdravotní kliniky, které léčí zánět, bolesti kloubů a zlomeniny. Výsledky nové studie ze Spojeného království byly dostatečným důvodem k tomu, aby se toto téma mohlo zabývat důvěrnou ochranou spotřebitele.

Na Peninsula Medical School v Plymouthu lékaři vyšetřili účinnost magnetických náramků na 194 pacientech (ve věku 45-80 let) s bolestmi kloubů na kyčli/nebo kolene. Byly vytvořeny tři skupiny, z nichž první nesla normální náramek s magnetickou silou, druhá z nich měla slabý náramek s magnetickou silou a třetí nemagnetický placebový náramek. Výskyt a závažnost stížností byly pravidelně dotazovány a zaznamenávány všemi účastníky. Na konci 12 týdenní studie vykazovaly pacienti se standardním magnetem významný pokles bolesti. Pacienti se slabými magnety a skupinou s placebem neukázali žádné zlepšení.

Abychom lépe porozuměli tomu, co je magnetoterapie, mluvili jsme s profesorem neurologie a vnitřního lékařství v New Yorku. K léčbě byl velmi kritický, než sám zahájil studii. Udělal to se skupinou 375 pacientů trpících neuropatií vyvolanou diabetem, což je stav, který způsobuje v prstech bolest a brnění. Výsledek, který byl také překvapivý pro něj, spočíval v tom, že pacienti léčeni magnetickým náramenem si stěžovali na bolesti mnohem méně často než neléčená kontrolní skupina.

Požádali jsme profesora o to, co by pacient měl brát v úvahu, pokud chce doma zkoušet magnetoterapii. Magnetická síla má významný dopad na výsledek léčby. Síla magnetického pole je dána v Gauss nebo Tesla (kde 1 Tesla = 10 000 Gauss). Například magnet pro desku kolíku má asi 10 Gaussů, terapeuticky účinný magnet by měl mít 1000 až 10 000 Gauss a více. Přestože účinek magnetů v těle je stále zcela nejasný, je jisté, že působí pouze odpovídající silné magnety. Jak dlouho byste měli nosit magnet? Pacienti ve své studii měli magnetické pásky 24 hodin denně po dobu 4 měsíců, čistě libovolnou směrnici, která byla prokázána a může být dobrým průvodcem. Takže pokud chcete použít pro svou bolest magnety, měli byste to udělat po dlouhou dobu. Magnety vytvářejí energii trvale, aniž by se zhoršily.

 

Upozornění: Nepoužívejte magnety, pokud nosíte kardiostimulátor. Zdržte se používání magnetů i během těhotenství. Magnety nespouštějí poplach při elektronických tranzitních kontrolách v obchodním domě nebo na letišti.

"Zdraví z nohou je základem pro dlouhý život"
Japonské přísloví