Výhodou OTAFUKU obuvi je komfortnost a měkkost. Je vhodná pro všechny generace žen i můžů, kteří vyyžadují pohodlí. Obuv je vhodná pro lidí trpící CUKROVKOU, kterým noha nadměrně otéká při běžné chůzi.

Obuv je velmi žádaná v Německu, Velké Británii, Saudské Arábii, Spojených Státech a Kanadě.

Značka OTAFUKU je známá a populární především tam odkud pochází a to v Japonsku a Koreji. Obuv je pro konzervativní zákazníky, kteří si potrpí na elegantní vzhled. Tato obuv se vyrábí v mnoha barevných odstínech, které přídávají na eleganci u střední generace žen i můžů v kombinaci s elegantím a vkusným oblečením. Vyzkoušením této obuvi získáte pocit, že se Vaše chodidla nachází v komfortním prostředí.

Všechny modely OTAFUKU májí v podešvi každé půlpáry vloženy 3 magnetické tělíska, která působí na chodidla našich nohou. Jejich účinek je masažní, kde tvar těchto těles velmi aktivně, efektivně a dokonale působí na svalstvo a tím zlepšuje prokrvení a celkově zlepšuje náš krevní oběh.

Pokud jednou vyzkoušíte, neodoláte tomuto speciálnímu výrobku obuvi.

 Dámské masážní stélky Otafuku ''040''

Masážní stélky masírují a oživují vaše reflexní body na nohou a samozřejmě posilují vaše svaly na chodidlech, nohou a přináší energii a lepší hybnost vašim nohám. Stélky jsou velmi vhodné na každodenní užívání. Každá půlpára má 3 magnetické tělíska. Jsou velmi odolné a trvanlivé. Jsou vhodné i pro použití do jiné obuvi.


Akupresurní podložka 50x50

Akupresurní podložka k masáži chodidel – stimuluje akupresurní body na chodidlech, pomáhá odstraňovat toxické látky z těla, zvyšuje imunitu, zlepšuje metabolismus a krevní oběh, pomáhá také při svalovém napětí. Pravidelným pošlapáváním na akupresurní podložce velmi dobře vzpružíte vaše tělo a zmírníte únavu. Podpoříte cirkulaci krve ve spodních končetinách a stimulací akupresurních bodů na chodidlech docílíte příznivého vlivu na celé tělo.
 OTAFUKU OBUV

Proč jsou boty OTAFUKU tak populární?


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Elastický materiál se perfektně přizpůsobí vašim nohám - žádný pocit tlaku a dostatečný prostor pro nohy

2. Magnety, které jsou součástí každé podešve (ve všech botách OTAFUKU) masírují reflexní zóny nohou s každým krokem a podporují         tak krevní oběh

3. Účinky absorbující šok - boty OTAFUKU odlehčují paty, kolena, kyčle a záda

4. Speciální obuv OTAFUKU podporuje správné držení těla

5. Jdete tak lehce, jako bosí. Chůze naboso je odpočinek pro každou nohu. OTAFUKU obuv vytváří přesně tento skvělý pocit díky své               speciální konstrukci.

6. Pro problémové nohy, jako je hallux, diabetici, patní ostruhy atd. OTAFUKU obuv poskytuje skutečnou úlevu

7. Pata je vyrobena speciálně z nejjemnějších materiálů

8. Díky speciálnímu zpracování jsou tyto boty maximálně flexibilní

 

 

Japonské ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí
Číslo schválení: 36BZ0043