Výhodou OTAFUKU obuvi je komfortnost a měkkost. Je vhodná pro všechny generace žen i můžů, kteří vyyžadují pohodlí. Obuv je vhodná pro lidí trpící CUKROVKOU, kterým noha nadměrně otéká při běžné chůzi.

Obuv je velmi žádaná v Německu, Velké Británii, Saudské Arábii, Spojených Státech a Kanadě.

Značka OTAFUKU je známá a populární především tam odkud pochází a to v Japonsku a Koreji. Obuv je pro konzervativní zákazníky, kteří si potrpí na elegantní vzhled. Tato obuv se vyrábí v mnoha barevných odstínech, které přídávají na eleganci u střední generace žen i můžů v kombinaci s elegantím a vkusným oblečením. Vyzkoušením této obuvi získáte pocit, že se Vaše chodidla nachází v komfortním prostředí.

Všechny modely OTAFUKU májí v podešvi každé půlpáry vloženy 3 magnetické tělíska, která působí na chodidla našich nohou. Jejich účinek je masažní, kde tvar těchto těles velmi aktivně, efektivně a dokonale působí na svalstvo a tím zlepšuje prokrvení a celkově zlepšuje náš krevní oběh.

Pokud jednou vyzkoušíte, neodoláte tomuto speciálnímu výrobku obuvi.

 Dámské masážní stélky Otafuku ''040''

Masážní stélky masírují a oživují vaše reflexní body na nohou a samozřejmě posilují vaše svaly na chodidlech, nohou a přináší energii a lepší hybnost vašim nohám. Stélky jsou velmi vhodné na každodenní užívání. Každá půlpára má 3 magnetické tělíska. Jsou velmi odolné a trvanlivé. Jsou vhodné i pro použití do jiné obuvi.


Akupresurní podložka 50x50

Akupresurní podložka k masáži chodidel – stimuluje akupresurní body na chodidlech, pomáhá odstraňovat toxické látky z těla, zvyšuje imunitu, zlepšuje metabolismus a krevní oběh, pomáhá také při svalovém napětí. Pravidelným pošlapáváním na akupresurní podložce velmi dobře vzpružíte vaše tělo a zmírníte únavu. Podpoříte cirkulaci krve ve spodních končetinách a stimulací akupresurních bodů na chodidlech docílíte příznivého vlivu na celé tělo.
 O NÁS
O NÁS

 

"Zdraví z nohou je základem pro dlouhý život"

(japonské přísloví)

 

 

Rodina zakladatele, pana Fukuoka, vyrábí boty v Japonsku po mnoho generací. Rozhodl se, že díky klíčovým zkušenostem bude tato lehká a pohodlná obuv vypadat stejně jako elegantní klasická obuv pro každou příležitost. Flexibilní boční panely mají funkci tlumení nárazů. Vysoká kvalita, kterou naši zákazníci oceňují již léta. Vynikající je vybavení obuvi s masážními magnety.

Funkce magnetů může stimulovat krevní oběh a tím i zvýšit vaši pohodu. V Asii tato forma terapie pokračuje jako součást holistické medicíny a je uznávána. Proto jsou tyto boty Otafuku registrovány u japonského ministerstva zdravotnictví jako zdravotnický produkt.

Firma a značka OTAFUKU je založena v mnoha zemích. Také v Evropě OTAFUKU hledali své partnery. Měli jsme tu čest obdržet značku OTAFUKU a stát se tak výhradními zástupci pro Česko, Slovensko a Polsko. Již řadu let jsme partnerem společnosti OTAFUKU Japan.

 

Přejeme Vám, abyste objevili a zažili jedinečnost těchto nádherných bot!